Homeİç Mimari Tasarım ve Dekorasyon

İçinde yaşadığımız alan, kendimize ait izlerin olduğu, bizi, hayatımızı yansıtan yerlerdir. Bu nedenle kendimizi ve yaşantımıza en uygun ve en rahat edebileceğimiz, içinde en mutlu hissedebileceğimiz bir alan isteriz. Dekorasyonu bu yüzden çok önemlidir.

Tasarım, uygulama çalışmaları, kullanıcı özelinde ele alınarak, ofis alanları, ev, otel, alışveriş merkezi, eğitim yapıları, kafe, gibi mekanlarla birlikte iç mimari çözüm bekleyen tüm konularda hizmet vermekteyiz. Bu çalışma şekli işveren olarak sizlerin beklentileri ve öngördüğü bütçeye bağlı kalarak tasarım projesi hazırlıyoruz.

3 Boyutlu Görselleştirme

3D Modelleme, 3D Mimari Çizim ve 3D Görselleştirme hizmetleri ile iç ve dış mekân, mimari modelleme ve animasyon konusunda etkin çizimler ve modellemeler yapmaktayız. 3D modellemelerdeki amaç; projede karar verilen tasarımın uygulamasına başlanmadan önce son halini görmektir.

Konut , Ofis , Ticari alanlar vb. tüm alanların tasarımında yanınızdayız.

https://arensemimarlik.com/wp-content/uploads/2020/09/logo-web.png

Kurumsal

Şirketimiz, mimarlık ve mühendislik alanlarında Mersin’de uzun yıllara dayanan tecrübe ve uzmanlığa sahip proje, taahhüt ve danışmanlık firmasıdır.
İletişim Bilgilerimiz
Bahçelievler Mah. 1839 Sok. Akil İş Merkezi No:16 Yenişehir / Mersin
Sosyal Medya

© Copyright 2020. ARENSE Mimarlık & Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır. Siste-Ma – Web Tasarım