HomeKurumsal

Biz Kimiz?

Şirketimiz, mimarlık ve mühendislik alanlarında Mersin’de uzun yıllara dayanan tecrübe ve uzmanlığa sahip proje, taahhüt ve danışmanlık firmasıdır. Bir projenin tasarımının tamamlanması aşaması mimariyi ve bunun için gerekli olan mühendislik tasarım alanını birleşmesinden oluşmaktadır. Bizler bu prensiple mimarlık ve mühendisliği tek çatı altına alarak kalite, verimlilik, etkinlik ve uzmanlığı sunmayı hedef olarak benimsedik. Sıkı çalışma, bilgi birikimi, özveri, müşterilerimize saygı ve yüksek kalite standartlarımız, firmamızı prestijli mimarlık ve mühendislik firmalarından biri haline getirmiştir. Benzersiz olan ve toplumun yapısına olumlu katkı sağlayan projeler için, ticaretten işyerine, kültüre ve konuta kadar birçok sektöre çözümler üretmekteyiz. Geniş çalışma yelpazemiz ve portföyümüz, iş kalitesi, teslim süresi, yönetim vb. açılardan deneyimi, doğruluğu, dakikliği ve müşteri memnuniyetini yansıtır.

Ne Yapıyoruz?

Tasarım ve süreç odaklı olarak, çeşitli sektörlerde çeşitli ölçeklerdeki projeler için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Büyük fikirler sağlıyor ve onları geleceğe taşıyoruz.

  • Mimarlık; Mimari proje, iç mimari tasarım, akustik proje, restorasyon, anahtar teslim uygulama
  • Mühendislik; Mekanik tesisat, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, medikal sistemler, yangın sistemleri, mekanik otomasyon
  • Danışmanlık; Enerji kimlik belgesi, keşif metraj hazırlama, yaklaşık maliyet hesabı, test ölçüm hizmetleri, kontrolörlük

Nasıl Çalışırız?

Arense Mimarlık-Mühendislik, herhangi bir projeyi yürütme sürecinde, işleri kişisel düzeyde yürütmeyi ve her alanda sorunsuz bir çalışmayı garanti etmek için gereken özeni göstermeyi ve işinde yüksek kalite standardını taahhüt eder. Amacımız, müşteri ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından belirlenecek gereksinimleri ve beklentileri karşılamaktır.

  • Başarılı ilişkiler, her projenin başarılı bir şekilde teslim edilmesinin merkezinde yer alır.
  • Dikkatlice dinler, ayrıntılı iletişim kurar ve açık bir şekilde iş birliği yaparız.
  • Her projeye yeni bir yaklaşım sergiliyoruz ve işimiz önyargılı fikirlerin kısıtlamaları, katı bir tarz veya önceden belirlenmiş bir formül olmaksızın organik olarak gelişir. Her proje benzersizdir.
  • Her projeye yenilik ve liderlik getiriyoruz. İşbirliğine dayalı yaklaşımımız; kalite ve bütünlüğün korunmasını, projenin her aşamada sorunsuz ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlar. Müşterilerimiz için kesinlik ve proje ortaklarımız için netlik sağlayarak tüm paydaşlar için en iyi sonuçları elde ederiz.
https://arensemimarlik.com/wp-content/uploads/2020/09/logo-web.png

Kurumsal

Şirketimiz, mimarlık ve mühendislik alanlarında Mersin’de uzun yıllara dayanan tecrübe ve uzmanlığa sahip proje, taahhüt ve danışmanlık firmasıdır.
İletişim Bilgilerimiz
Bahçelievler Mah. 1839 Sok. Akil İş Merkezi No:16 Yenişehir / Mersin
Sosyal Medya

© Copyright 2020. ARENSE Mimarlık & Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır. Siste-Ma – Web Tasarım